O spoločnosti


Spoločnosť ELCEN s.r.o. bola založená v roku 1991, ako firma zaoberajúca sa dvoma hlavnými oblasťami:
- predajom kancelárskych potrieb, hlavne však papiera do ihličkových tlačiarní.
- vývojom a nasadením riadiacich systémov pomocou výpočtovej techniky.
Časom ku kancelárskym potrebám sme pridali školské potreby a začali sme sa komplexne zaoberať zásobovaním škôl, obchodov a firiem.

V portofóliu kancelárskych a školských potrieb sú predmety ako: kancelársky papier, perá, ceruzky, zošity, obálky, zošívačky, fixky, pastelky a množstvo iných.

V portfóliu IT podporných predmetov: CD ROM, DVD, tonery, pásky do tlačiarní, USB flash disky a. i.

Neskôr sme začali spolupracovať so zahraničnou firmou zaoberajúcou sa distribúciou darčekových, propagačných a reklamných predmetov, kde sme dosiahli pomerne solídne úspechy pri zásobovaní veľkých spoločností. Naviac reklamné predmety dávame potláčať renomovanej spoločnosti vlastným logom.

Medzi reklamné predmety sú najviac požadované: písacie súpravy, baterky a svietidlá, kalkulačky, rádia, stojany na perá...

Samozrejmosťou sú sezónne vychytávky, ako kalendáre, diáre, vianočné ozdoby, darčeky, atď. 

V oblasti nasadenia riadiacich systémov sme okrem výpočtovej techniky a doplnkov k VT pridružili predaj interaktívnych tabúľ a príslušenstva, ich inštaláciu a školenie pre prácu s IT.
 

Elcen s.r.o. sa t. č. špecializuje na predaj kancelárskych potrieb, reklamných, darčekových a propagačných predmetov pre firemných zákazníkov, štátne inštitúcie, úrady a školy a predajom v rámci celého Slovenska.

Hlavným našim cieľom je predovšetkým snaha o spokojnosť našich zákazníkov, čo sa snažíme dosahovať individuálnym prístupom k špecifickým požiadavkám na sortiment tovaru, jeho kvalitu s garanciou záruky. Súčasťou prvotriedneho prístupu je dovoz tovaru na miesto určenia v rámci Slovenska vlastnou dopravou a individuálne platobné podmienky na základe vzájomnej dohody.

Výhody pri obchodovaní s firmou ELCEN s.r.o.:

- tradícia a skúsenosti
- individuálny a osobný prístup ku každému zákazníkom
- široký sortiment tovaru na sklade
- garancia kvality a prípadná možnosť výmeny tovaru
- ocenenie Vašej vernosti cez zľavy, bonusy a nad štandardné služby
- možnosť objednávok cez internet, telefón a fax
- doprava tovaru
- bezplatná registrácia


V neposlednom rade je to šetrenie Vášho času aj peňazí